Vettore Mobilya Hakkında

MİSYONUMUZ

Vettore Mobilya’nın misyonu; yurtiçi ve ihracat pazarındaki hedef kitlelere erişilebilir fiyatlar ile kaliteli mobilyalar üretip satarak hem istihdam sağlamak, hem de Türk ekonomisine katma değer sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentileri, tüm süreçlerinin odak noktası olan Vettore Mobilya’nın Vizyonunu; farklı müşterileri rofillerinin sesini dinleyerek, onların beklentileri doğrultusunda ürünler tasarlamak ve bu ürünleri geniş kitleler ile hızla buluşturarak marka bilinirliği ve itibarını sürekli arttırmaktır.

VETTORE MOBİLYA HAKKINDA

1990 yılında küçük bir atölyede üretimlerine başlamış olan Vettore Mobilya, şu an İstanbul Silivri’de 25.000 metrekare kapalı alanda tam entegre bir sistem ile yaklaşık 400 kişiyi istihdam etmektedir. Yatırımlarını her zaman ülkemizin menfaatlerini ön planda tutarak yapmaya çalışan Vettore Mobilya, üretim kapasitesini ve istihdam kapasitesini devamlı olarak arttırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Türkiye'de mobilya sektörünün lider firmalarından biri olan Vettore Mobilya, ürünlerini kendi markasıyla başta Ortadoğu ülkeleri, Afrika ülkeleri, Avrupa Ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere 37 ülkeye ihraç etmektedir.

Son 3 yılda 10 yeni perakende mağazası açarak gücüne güç katmıştır. Hali hazırda Vettore Mobilya, 200’den fazla satış noktası ile geniş bir pazarlama ve lojistik ağına sahiptir.

İşbirliği ve özverinin başarının temeli olduğu bilinciyle ekip çalışmasını destekleyen Vettore Mobilya, sinerjinin gücüne inanmakta, bireysel performans kadar ekip performansını da önemsemektedir. İnsan Kaynakları politikası; "aynı hedefe, çalışanları ile birlikte koşmak” olan Vettore Mobilya’nın gücü; işine yüreğini katan, tecrübeli ve uzman çalışanlarıdır.

Kurumsal itibarını korumak ve yüceltmekten hiçbir şekilde taviz vermeyen, yüksek tuttuğu hedefler ve ulaştığı başarılar neticesinde Vettore Mobilya’nın asla vazgeçemeyeceği temel değeri Ticari ahlak, güven ve itibardır.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Alışveriş sepeti
Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında çalışacak