VETTORE KURUMSAL

Vettore Hakkında

Sektörde 25 yılı aşkın süredir başarı ile üretim hayatına devam eden Vettore Mobilya, gelişen tecrübesi, markalaşma yolunda attığı adımlar ve yatırımlar ile Türkiye ve Dünya Pazarında daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.

Yüksek üretim kapasinin yanı sıra geri dönüşüme sağladığı katkıyla çevre dostu olan tesislerinde, tam otomatik ERP sistemine entegre edilmiş IT nesil teknolojiye sahip CNC ve PLC kontrollü modern üretim parkurları ile Dünya Standartlarında ürettiği ürünleri yurtiçinde 286 noktaya ulaştırıken, yurtdışında, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Amerika, Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyesi olan Vettore Mobilya, yeni konsept modellerini her yıl İSMOB İstanbul Mobilya Fuarında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Vizyonumuz

1990’dan beri sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırarak hep daha ileri ilkesiyle yola devam etmek ülkemiz ve halkımız için daha fazla istihdam yaratarak katkıda bulunmaya devam etmek başlıca hedeflerimizdendir.

Misyonumuz

Sektörün öncü firmalarından olmaya devam ederek, her türlü inovasyona açık bir biçimde modaya ayak uydurarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerine uygun yeni ve yerli üretim olan ürünlerimizi üretmeye devam etmek.